O nas

Jesteś tutaj: Strona Główna » O nas

Jesteśmy producentem mebli do wypoczynku w ogrodzie oraz łuków klejonych warstwowo do programu ogrodowego.

Wykorzystujemy jedynie starannie wyselekcjonowany, wysokiej klasy naturalny polski surowiec - drewno iglaste. Jest ono przez nas odpowiednio przygotowane do produkcji (posiadamy własne suszarnie), a w końcowym jej etapie zabezpieczane przed czynnikami atmosferycznymi podczas impregnacji.

Firma istnieje od 1989 roku i prowadzi działalność w stolicy Podhala. Zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Przemysłowej 7 w Nowym Targu.

Od dnia 01-01-2015 pracujemy pod marką "TimberPlus Budzyk Sp.j." i staliśmy się firmą rodzinną.
produkt polski
Wszystkie nasze produkty wykonane są w 100% w Polsce w fabryce w Nowym Targu, gdzie każdy artykuł robiony jest od podstaw wyłącznie przy użyciu certyfikowanych produktów.
FSC
Przestrzeganie wytycznych FSC® umożliwia pozyski-wanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. System FSC® jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej wiarygodnych wśród istniejących na świecie systemów certyfikacji gospodarki leśnej. Jako jedyny wspierany jest przez główne organizacje ekologiczne.
FSC
Produkty włokiennicze, którym przyznano ten znak jakości, są wolne od substancji szkodliwych w stę-żeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka oraz negatywny wpływ na środowisko m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
 
 
Skontaktuj się z nami!
Siedziba firmy: ul. Przemysłowa 7, 34-400 Nowy Targ
NIP: 735-001-14-27 REGON: 490074740

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00
sobota - niedziela: nieczynne
Untitled Document